KOM4 je jedním z nejnovějších 2022 4Chytré hodinky G dostupné na trhu za rozumnou cenu. Jedná se o chytrý telefon s Androidem, který je dodáván v kruhovém tvaru s a 1.43 palcový IPS displej a je vybaven několika funkcemi včetně dvou čipů, 4GB RAM + 64 GB ROM, Duální fotoaparát, WIFI, GPS, Multisportovní režimy, a spuštění Android 9.1 OS. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design chytrých hodinek KOM4 4G LTE:

Jak vidíte na fotografii výše! Nové chytré hodinky KOM4 dostaly kruhový tvar, který vypadá stylově, nóbl, a vyhovuje mužům a ženám. Rozměry 50,7*50*16,7mm a hmotnost 70g. Na pravé straně displeje! najdete zde dvě fyzická tlačítka pro zapnutí/vypnutí hodinek a mezi nimi boční fotoaparát, zatímco na druhém je 5MP fotoaparát zapuštěný nahoře. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
Tělo KOM4 smartWatch je vyrobeno z PC+ABS plastu, řemínek je k dispozici v silikonu, kůže, a ocel. Pokud jde o obrazovku displeje! KOM 4 Hodinky Android mají 1,43palcovou kulatou IPS obrazovku vytvořenou pomocí 400*400 rozlišení pixelů. Toto nositelné zařízení je také plné různých ciferníků a je k dispozici pouze v černé a hnědé barvě.
KOM 4 4Funkce chytrých hodinek G:

KOM4 is a dual-system smartwatch equipped with two independent CPUs, Dá se použít jako obyčejný?samostatné smartwatch?s displejem s maximálním jasem, Podpora dotykových gest a aplikací, které lze stáhnout z obchodu Play, nebo jako jednoduchý fitness tracker s minimálním jasem, Dotkněte se deaktivované a základní informace o naší fyzické aktivitě.
Kromě funkcí uvedených výše, This KOM4 is a standalone smartwatch that can make calls without the need for a phone. Podporuje připojení WiFi a 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. This wearable also can track several sports modes including Outdoor running, outdoor walking, vnitřní běh, badminton, basketball, stolní tenis, cyklistika, atd. Dalšími funkcemi jsou monitor srdečního tepu, monitor kyslíku v krvi, Řízení přístupu NFC, krokoměr, počasí, offline platba, A mnohem víc. This smartwatch also has a 720mAh battery capacity with 1-2 dny normálního použití a 3 Dny pohotovostního času.
MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT:?
- 10 Nejlepší smartwatches Android pro muže 2023
- 12 NEJLEPŠÍ ČÍNSKÉ CHYTRÉ HODINKY 2023
- 10 Nejlepší chytré hodinky s ?HD kamera
KOM4 Smartwatch Full Specs:
| Zařízení | KOM4 |
|---|---|
| Tvar | Oběžník |
| Dimenze | 50.7*50*16.7mm |
| Hmotnost | 70G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | IPS |
| Velikost obrazovky | 1.43palec |
| Rozlišení obrazovky | 400*400 pixely |
| Operační systém | Android 9.1 OS |
| BERAN | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Fotoaparát | 5MP Dual Camera |
| Teploměr | ŽÁDNÝ |
| Řízení přístupu NFC | Ano |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Mikrofon | Ano |
| Reproduktor | Ano |
| Vodotěsný | IP67 Vodotěsný |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | Silikon |
| Kapacita baterie | 1000 Mah |
| Pohotovostní doba | 1-3 dny |
| Cena | $$ Ceny jsou uvedeny níže |
Klady a zápory Podle specifikace?
Pros: Stylový design, Dual System, 4GB+64GB, Multisportovní režimy, WIFI, GPS, 5Postranní MP kamera, Android 9.1 OS
Nevýhody: Nevhodné pro plavání
Cena a dostupnost?
KOM4 LTE 4G smartwatch is available right now only on Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Také se vám může líbit:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2023



