KOM4 jest jednym z najnowszych 2022 4G smartwatche dostępne na rynku w rozsądnej cenie. Jest to telefon z Androidem smartwatch, który jest w okrągłym kształcie z 1.43 calowy ekran IPS i jest wyposażony w kilka funkcji, w tym podwójne chipy, 4GB RAM+ 64 GB ROM, Podwójny aparat, Wifi, GPS, Wiele trybów sportowych, i działający Android 9.1 OS. Przejdźmy zatem do pełnych szczegółów!
Projekt inteligentnego zegarka KOM4 4G LTE:

Jak widać na zdjęciu powyżej! Nowy smartwatch KOM4 ma okrągły kształt, który wygląda stylowo, z klasą, i pasuje do mężczyzn i kobiet. Wymiary 50,7*50*16,7mm i waga 70g. Po prawej stronie wyświetlacza! znajdziesz dwa fizyczne przyciski do włączania/wyłączania zegarka, a pomiędzy nimi boczny aparat, natomiast drugi aparat 5 MP jest osadzony na górze. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Istnieją styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
Korpus smartwatcha KOM4 wykonany jest z tworzywa PC+ABS, a pasek jest dostępny w wersji silikonowej, skóra, i stal. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! KOM 4 Zegarek z systemem Android ma pełnookrągły ekran IPS o przekątnej 1,43 cala 400*400 rozdzielczość pikseli. To urządzenie do noszenia jest również wyposażone w różnorodne tarcze zegarka i jest dostępne tylko w kolorach czarnym i brązowym.
KOM 4 4Funkcje inteligentnego zegarka G:

KOM4 to dwusystemowy smartwatch wyposażony w dwa niezależne procesory, Można go używać jako zwykłego?samodzielny smartwatch?z wyświetlaczem o maksymalnej jasności, Obsługa gestów dotykowych i aplikacji, które można pobrać ze sklepu Play Store, lub jako prosty monitor fitness z minimalną jasnością, dotknij niepełnosprawnych i podstawowych informacji o naszej aktywności fizycznej.
Oprócz funkcji wymienionych powyżej, KOM4 to samodzielny smartwatch, który umożliwia wykonywanie połączeń bez konieczności używania telefonu. obsługuje łączność Wi -Fi i 4G LTE, GPS/GLONASS i Bluetooth. To urządzenie do noszenia może również śledzić kilka trybów sportowych, w tym bieganie na świeżym powietrzu, spacery na świeżym powietrzu, Bieganie w pomieszczeniach, badminton, koszykówka, tenis stołowy, kolarstwo, itp. Dodatkowe funkcje to czujnik tętna, monitor tlenu we krwi, Kontrola dostępu NFC, krokomierz, pogoda, płatność offline, i wiele więcej. Ten smartwatch ma również baterię o pojemności 720 mAh 1-2 dni normalnego użytkowania i 3 Dni czasu gotowości.
CIEBIE TEŻ MOŻE SIĘ PODOBAĆ:?
- 10 NAJLEPSZE SMARTWATCHE Z ANDROIDEM DLA MĘŻCZYZN 2023
- 12 Najlepsze chińskie smartwatche 2023
- 10 Najlepsze smartwatche z ?Kamera HD
Pełna specyfikacja smartwatcha KOM4:
| Urządzenie | COM4 |
|---|---|
| Kształt | Okólnik |
| Wymiar | 50.7*50*16.7mm |
| Waga | 70G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1.43cal |
| Rozdzielczość ekranu | 400*400 piksele |
| System operacyjny | Android 9.1 OS |
| BARAN | 4GB |
| Rom | 64GB |
| Kamera | 5Podwójny aparat MP |
| Termometr | NIE |
| Kontrola dostępu NFC | Tak |
| Tryb wielu sportów | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Silikon |
| Pojemność baterii | 1000 Mah |
| Czas czuwania | 1-3 dni |
| Cena | $$ Ceny poniżej |
Plusy i minusy Według specyfikacji?
Profesjonaliści: Stylowy wygląd, System podwójny, 4GB+64 GB, Wiele trybów sportowych, Wifi, GPS, 5Kamera boczna MP, Android 9.1 OS
Wady: Nie nadaje się do pływania
Cena i dostępność?
Smartwatch KOM4 LTE 4G dostępny jest obecnie wyłącznie na Aliexpress. Sprawdź cenę
Może Ci się również spodobać:?Nowe i najnowsze smartwatche 2023



