KOM4 on yksi uusimmista 2022 4G-älykellot saatavilla markkinoilla kohtuulliseen hintaan. Se on Android-älykellopuhelin, joka on pyöreä, jossa on a 1.43 tuuman IPS-näyttö ja se on varustettu useilla ominaisuuksilla, mukaan lukien kaksoissirut, 4GB RAM + 64 Gt ROM, Kaksoiskamera, WIFI, GPS, Moniurheilutilat, ja käytössä Android 9.1 OS. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
KOM4 4G LTE -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet! Uusi KOM4-älykello sai pyöreän muodon, joka näyttää tyylikkäältä, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 50,7*50*16,7mm ja paino 70g. Näytön oikealla puolella! löydät kaksi fyysistä painiketta kellon kytkemiseksi päälle/pois ja niiden välissä sivukamera, kun taas toinen 5MP kamera on upotettu yläosaan. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
KOM4-älykellon runko on valmistettu PC+ABS-muovista, kun taas ranneke on saatavana silikonisena, nahka, ja terästä. Näyttöruudun suhteen! KOM 4 Android-kellossa on 1,43 tuuman täyspyöreä IPS-näyttö, joka on luotu 400*400 pikselin resoluutio. Tämä puettava laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana vain mustana ja ruskeana.
KOM 4 4G-älykellon ominaisuudet:

KOM4 on kaksijärjestelmäinen älykello, joka on varustettu kahdella itsenäisellä prosessorilla, Sitä voidaan käyttää yleisenä?erillinen älykello?näytön suurimmalla kirkkaudella, tuki kosketuseleille ja sovelluksille, jotka voidaan ladata Play Kaupasta, tai yksinkertaisena kuntomittarina, jonka kirkkaus on vähintään, kosketusvammainen ja perustiedot fyysisestä aktiivisuudestamme.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä KOM4 on erillinen älykello, jolla voi soittaa puheluita ilman puhelinta. tukee WIFI- ja 4G LTE -yhteyttä, GPS/GLONASS sekä Bluetooth. Tämä puettava laite voi myös seurata useita urheilutiloja, mukaan lukien ulkojuoksu, ulkona kävelyä, sisäjuoksu, sulkapallo, koripallo, pöytätennis, pyöräily, jne. Muita ominaisuuksia ovat sykemittari, veren happimittari, NFC -kulunvalvonta, askelmittari, sää, offline-maksu, ja paljon muuta. Tämän älykellon akun kapasiteetti on 720 mAh 1-2 Normaalin käytön päivät ja 3 Päivät valmiusaika.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2023
- 12 PARHAAT KIINALAISET ÄLYKELLOT 2023
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
KOM4-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | COM4 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 50.7*50*16.7mm |
| Paino | 70g |
| Sim-kortti | Nano-sim-kortti |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.43tuumaa |
| Näytön resoluutio | 400*400 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | Androidi 9.1 OS |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Kamera | 5MP kaksoiskamera |
| Lämpömittari | EI |
| NFC -kulunvalvonta | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| GPS+Bluetooth | Kyllä |
| Yhteydet | 4G+WIFI |
| Hihna | Silikoni |
| Akku kapasiteetti | 1000 mAh |
| Valmiusaika | 1-3 päivä |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alla |
Plussat ja miinukset Teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Kaksoisjärjestelmä, 4GB+64GB, Moniurheilutilat, WIFI, GPS, 5MP-sivukamera, Androidi 9.1 OS
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
KOM4 LTE 4G -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat myös pitää:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



