KOM4 is een van de nieuwste 2022 4G smartwatches beschikbaar op de markt tegen een redelijke prijs. Het is een Android smartwatch-telefoon in een ronde vorm met een 1.43 inch IPS scherm en is voorzien van diverse features waaronder dubbele chips, 4GB RAM + 64 GB ROM, Dubbele camera, Wifi, GPS, Multisportmodi, en het uitvoeren van Android 9.1 Os. Laten we dus eens in de volledige details duiken!
Ontwerp van KOM4 4G LTE Smart Watch:

Zoals je op de foto hierboven ziet! De nieuwe KOM4 smartwatch heeft een ronde vorm gekregen die er stijlvol uitziet, stijlvol, en past bij mannen en vrouwen. Afmetingen 50,7 * 50 * 16,7 mm en een gewicht van 70 g. Aan de rechterkant van het display! je vindt twee fysieke knoppen om het horloge aan/uit te zetten en daartussen een camera aan de zijkant, terwijl de andere 5MP-camera aan de bovenkant is ingebed. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie ¨C Er zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
De KOM4 smartwatch-body is gemaakt van PC+ABS-kunststof, terwijl de band verkrijgbaar is in siliconen, leer, en staal. Met betrekking tot het schermscherm! KOM 4 Android-horloge heeft een 1,43-inch volledig rond IPS-scherm gemaakt 400*400 pixels resolutie. Deze wearable zit ook boordevol verschillende wijzerplaten en is alleen verkrijgbaar in de kleuren zwart en bruin.
KOM 4 4G Smart Watch-functies:

KOM4 is een smartwatch met twee systemen, uitgerust met twee onafhankelijke CPU's, Het kan als gemeenschappelijk worden gebruikt?zelfstandige smartwatch?met een display met maximale helderheid, Ondersteuning voor aanraakgebaren en apps die kunnen worden gedownload van de Play Store, of als een eenvoudige fitnesstracker met helderheid op minimaal, Raak uitgeschakeld en basisinformatie aan over onze fysieke activiteit.
Naast de hierboven genoemde functies, Deze KOM4 is een standalone smartwatch waarmee je kunt bellen zonder dat je een telefoon nodig hebt. Ondersteunt WiFi en 4G LTE -connectiviteit, GPS/glonass evenals Bluetooth. Deze wearable kan ook verschillende sportmodi volgen, waaronder hardlopen in de buitenlucht, buiten wandelen, binnenlopen, badminton, basketbal, tafeltennis, fietsen, enz. Extra functies zijn een hartslagmeter, bloedzuurstofmonitor, NFC-toegangscontrole, pedometer, weer, offline betaling, en nog veel meer. Ook heeft deze smartwatch een batterijcapaciteit van 720mAh 1-2 Dagen van normaal gebruik en 3 Dagen van standby -tijd.
KAN JE OOK LIKEN:?
- 10 Beste Android -smartwatches voor mannen 2023
- 12 BESTE CHINESE SMARTWATCHES 2023
- 10 Beste smartwatches met ?HD -camera
KOM4 Smartwatch volledige specificaties:
| Apparaat | COM4 |
|---|---|
| Vorm | Circulaire |
| Dimensie | 50.7*50*16.7mm |
| Gewicht | 70G |
| Simkaart | Nano-sim-kaart |
| Weergave | IPS |
| Schermgrootte | 1.43inch |
| Schermresolutie | 400*400 pixels |
| Besturingssysteem | Android 9.1 Os |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB |
| Camera | 5MP dubbele camera |
| Thermometer | NEE |
| NFC-toegangscontrole | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Microfoon | Ja |
| Spreker | Ja |
| Waterdicht | IP67 Waterdicht |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Connectiviteit | 4G+wifi |
| Riem | Siliconen |
| Batterijcapaciteit | 1000 mAh |
| Standby -tijd | 1-3 dagen |
| Prijs | $$ Prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen Volgens specificaties?
Pluspunten: Stijlvol ontwerp, Dubbel systeem, 4GB+64GB, Multisportmodi, Wifi, GPS, 5MP-zijcamera, Android 9.1 Os
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen
Prijs en beschikbaarheid?
KOM4 LTE 4G smartwatch is momenteel alleen beschikbaar op AliExpress. Controleprijs
Misschien vind je het ook leuk:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2023



