KOM4 er en av de nyeste 2022 4G smartklokker tilgjengelig på markedet til en rimelig pris. Det er en Android-smartklokketelefon som kommer i en sirkulær form med en 1.43 tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert doble brikker, 4GB RAM+ 64 GB ROM, Dobbelt kamera, Wifi, GPS, Multi Sports-moduser, og kjører Android 9.1 OS. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av KOM4 4G LTE Smart Watch:

Som du ser på bildet over! Den nye smartklokken KOM4 fikk en sirkulær form som ser stilig ut, stilig, og passer menn og kvinner. Måler 50,7*50*16,7mm og veier 70g. På høyre side av skjermen! du finner to fysiske knapper for å slå av/på klokken og mellom dem et sidekamera mens på det andre 5MP-kameraet er innebygd på toppen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
KOM4 smartWatch-huset er laget av PC+ABS-plast mens stroppen er tilgjengelig i silikon, lær, og stål. Angående skjermbildet! KOM 4 Android-klokke har en 1,43-tommers helrund IPS-skjerm laget med 400*400 pikslers oppløsning. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er kun tilgjengelig i svarte og brune farger.
KOM 4 4G Smart Watch-funksjoner:

KOM4 er en smartklokke med to system utstyrt med to uavhengige CPUer, Den kan brukes som en felles?Frittstående smartwatch?med en skjerm med maksimal lysstyrke, Støtte for berøringsbevegelser og apper som kan lastes ned fra Play Store, eller som en enkel treningsspor med lysstyrke i minimum, Trykk på funksjonshemmede og grunnleggende informasjon om vår fysiske aktivitet.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne KOM4 er en frittstående smartklokke som kan ringe uten behov for telefon. støtter WiFi og 4G LTE -tilkobling, GPS/GLONASS så vel som Bluetooth. Denne bærbare enheten kan også spore flere sportsmoduser, inkludert utendørs løping, utendørs turgåing, innendørs løping, badminton, basketball, bordtennis, sykling, osv. Ytterligere funksjoner er en pulsmåler, blod oksygen monitor, NFC tilgangskontroll, skritteller, vær, offline betaling, Og mye mer. Denne smartklokken har også en 720mAh batterikapasitet med 1-2 dager med normal bruk og 3 dager med standby -tid.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2023
- 12 Beste kinesiske smartklokker 2023
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
KOM4 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | COM4 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 50.7*50*16.7mm |
| Vekt | 70g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.43tomme |
| Skjermoppløsning | 400*400 piksler |
| Operativsystem | Android 9.1 OS |
| VÆR | 4GB |
| Rom | 64GB |
| Kamera | 5MP dobbeltkamera |
| Termometer | INGEN |
| NFC tilgangskontroll | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Tilkobling | 4G+wifi |
| Stropp | Silikon |
| Batterikapasitet | 1000 mAh |
| Standby-tid | 1-3 dager |
| Pris | $$ Prisene er nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjonene?
Fordeler: Stilig design, Dobbelt system, 4GB+64GB, Multisportmoduser, Wifi, GPS, 5MP sidekamera, Android 9.1 OS
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
KOM4 LTE 4G smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også like:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



